Maqedonikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Неготино-Полошко/Negotino-Poloshko, 1235, Врапчиште/Vrapčište, Полошки регион/Polog: 1235

1235

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Неготино-Полошко/Negotino-Poloshko, 1235, Врапчиште/Vrapčište, Полошки регион/Polog
Qytet :Неготино-Полошко/Negotino-Poloshko
Rajon 2 :Врапчиште/Vrapčište
Rajon 1 :Полошки регион/Polog
Vend :Maqedoni
Kodi Postar :1235

Informacione të Tjera
Gjuhë :Macedonian/English (MK/EN)
Kodi Rajoni :MK-VH
gjerësi :41.87700
gjatësi :20.88659
Zona Koha :Europe/Skopje
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Неготино-Полошко/Negotino-Poloshko, 1235, Врапчиште/Vrapčište, Полошки регион/Polog është e vendosur në Maqedoni.Kodi i saj është zip 1235.

Të tjerët u kërkohet në
Неготино-Полошко/Negotino-Poloshko, 1235, Врапчиште/Vrapčište, Полошки регион/Polog,1235 ©2014 kodin postar Query