Maqedonikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Брусник/Brusnik, 7000, Битола/Bitola, Пелагониски регион/Pelagonia: 7000

7000

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Брусник/Brusnik, 7000, Битола/Bitola, Пелагониски регион/Pelagonia
Qytet :Брусник/Brusnik
Rajon 2 :Битола/Bitola
Rajon 1 :Пелагониски регион/Pelagonia
Vend :Maqedoni
Kodi Postar :7000

Informacione të Tjera
Gjuhë :Macedonian/English (MK/EN)
Kodi Rajoni :MK-TL
gjerësi :41.51169
gjatësi :22.20636
Zona Koha :Europe/Skopje
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Брусник/Brusnik, 7000, Битола/Bitola, Пелагониски регион/Pelagonia është e vendosur në Maqedoni.Kodi i saj është zip 7000.

Të tjerët u kërkohet në
Брусник/Brusnik, 7000, Битола/Bitola, Пелагониски регион/Pelagonia,7000 ©2014 kodin postar Query