МакедонијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Вратница/Vratnica, 1225, Јегуновце/Jegunovce, Полошки регион/Polog: 1225

1225

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Вратница/Vratnica, 1225, Јегуновце/Jegunovce, Полошки регион/Polog
Град :Вратница/Vratnica
Регионот 2 :Јегуновце/Jegunovce
Регионот 1 :Полошки регион/Polog
Земја :Македонија
Поштенски :1225

Други Информации
Јазик :Macedonian/English (MK/EN)
Регионален Код :MK-JG
ширина :42.14505
должина :21.12205
Временска Зона :Europe/Skopje
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Вратница/Vratnica, 1225, Јегуновце/Jegunovce, Полошки регион/Polog се наоѓа во Македонија. Нејзините поштенски код е 1225.

Другите се е достапен
Вратница/Vratnica, 1225, Јегуновце/Jegunovce, Полошки регион/Polog,1225 ©2014 Поштенски Пребарување