МакедонијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Куратица/Kuratitsa, 6000, Охрид/Ohrid, Југозападен регион/Southwestern: 6000

6000

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Куратица/Kuratitsa, 6000, Охрид/Ohrid, Југозападен регион/Southwestern
Град :Куратица/Kuratitsa
Регионот 2 :Охрид/Ohrid
Регионот 1 :Југозападен регион/Southwestern
Земја :Македонија
Поштенски :6000

Други Информации
Јазик :Macedonian/English (MK/EN)
Регионален Код :MK-OD
ширина :41.24304
должина :20.89031
Временска Зона :Europe/Skopje
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Куратица/Kuratitsa, 6000, Охрид/Ohrid, Југозападен регион/Southwestern се наоѓа во Македонија. Нејзините поштенски код е 6000.

Другите се е достапен
Куратица/Kuratitsa, 6000, Охрид/Ohrid, Југозападен регион/Southwestern,6000 ©2014 Поштенски Пребарување